.• 1396 - توسعه فعالیتهای شرکت برنولی با شرکت اکسون در خصوص واردات سیستم vrf نسل جدید و چیلرهای اسکرو.

.• 1395 تولید هیت پمپ های آب به آب و آب به هوا

جهت صرفه جویی در مصرف انرژی ، دستگاه های هیت پمپ آب به آب و آب به هوا تولید گردید

.• 1394 تولید دستگاه های چیلر و مینی چیلر و تجهیز پکیج پشت بامی با سیستم گرمایش گاز سوز تا ظرفیت 40تن

  با روش مهندسی معکوس چیلرهای مادولار هواخنک و آب خنک و همچنین مینی چیلرهای هواخنک از ظرفیت 3 تا 13تن را تولید و به بازار عرضه نمود .

  دستگاه های پکیج پشت بامی تولید خود را مجهز به گرمایش گاز سوز جهت بهره برداری در فصول سرد نمود.

.1393 - نمایندگی چیلر تراکمی هوایی و آبی RIGEL ایتالیا

به منظور جوابگویی طیف وسیعی از مشتریان، شرکت برنولی با کمپانی ریگل ایتالیا که یکی از پیشتازان عرصه تولید سیستم های تهویه مطبوع، بالاخص چیلر های تراکمی می باشد، تفاهم نامه همکاری منعقد نموده است.

.1391 - تولید دستگاه های زمین گرمایی در ظرفیت های مختلف

در گام بعدی شرکت برنولی با تکیه بر دانش روز سیستم های تهویه مطبوع، برای اولین بار در کشور اقدام به تولید دستگاه های پمپ حرارتی زمین گرمایی نمود و به موازات آن دانش طراحی، نصب و راه اندازی این سیستم ها را توسعه بخشید. 

.1390 - تولید دستگاه سقف سرد و پنل گرمایی

به منظور کاهش مصرف انرژی شرکت برنولی با همکاری اساتید دانشگاهی نسبت به تولید سقف سرد و پنل های گرمایش تابشی اقدام نمود که کاهش قابل ملاحظه ای در مصرف انرژی دارند.

.1389 - تولید دستگاههای بازیاب حرارتی و سیستم تصفیه هوا

شرکت برنولی در زمینه کاهش مصرف انرژی، گروهی را مسئول مطالعه و بررسی راه کارهای مربوطه نموده که حاصل آن تولید دستگاه های بازیاب گرمایش شومینه و سیستم تصفیه هوا گردید.

.1380 - نمایندگی دستگاه های CHILLER,MINI CHILLER,SPLIT UNIT,DUCT SPLIT VRF کمپانی اکسون مالزی

شرکت برنولی به منظور افزایش سبد کالای خود، پس ار بررسی شرکت های صاحب نام تولیدکننده دستگاههای تهویه مطبوع، نمایندگی دستگاه ای اسپلیت، VRF، مینی چیلر، فن کویل شرکت اکسون از کشور مالزی را اخذ نمود.

.1374 - ساخت بدنه و مونتاژپکیج های پشت بامی (Roof Top Package)

پس از ایجاد خط مونتاژ دستگاه های اسپلیت یونیت، نسبت به راه اندازی خط تولید و مونتاژ دستگاه های پکیج پشت بامی Roof Top Package اقدام نمود.

.1373 - ایجاد خط مونتاژ دستگاههای برنولی با قطعات مصرفی Goodman آمریکا

پس از بررسی های لازم و امکان سنجی مونتاژ دستگاه های داکت اسپلیت، خط مونتاژ و تولید دستگاه های داکت اسپلیت برنولی با خرید تجهیزات بکار رفته در دستگا های گودمن را راه اندازی نمود.